Videoja më e ëmbël/ Einxhel konfirmon shtatzëninë dhe tregon barkun e rrumbullakosur

0
408

Einxhel dhe Dagz do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmi është konfirmuar (më në fund) nga vetë moderatorja me videon më të ëmbël.

Einxhel ka publikuar në rrjete sociale videon më të ëmbël krah Dagzit, duke treguar dhe barkun e rrumbullakosur.

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”, ka shkruar moderatorja.

Leave a Reply