Veprimin mes Era Istrefit dhe Noizy-t nuk e prisnim aspak

0
146

Noizy dhe Era Istrefi kanë surprisuar fansat me një postim të përbashkët në rrjete sociale.

Ata shihen krah njëri-tjetrit, teksa Noizy ka shkruar poshtë postimit: “I am the king, but i need a queen te kalaja”.

Fansat kanë nisur të mendojnë se dyshja do të sjellë një këngë së bashku.

Shiko foton:

Leave a Reply