Uau! Nuk do besoni sa kiogramë ka shtuar Kiara gjatë shtatzënisë, e tregon vetë!

0
190

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli së shpejti do të bëhen prindër.

Kanë mbetur edhe rreth dy javë kur Kiara pritet të lind vajzën e tyre.

Mbrëmë në emision me Bora Zemanin, Kiara ka treguar problemet gjatë shtatzënise por edhe sa kilogramë ka shtuar.

Sa i përket kilogramëve që ajo ka shtuar gjatë kësaj periudhe të bukur të jetës së saj, kanë qenë plot 25 kg, të cilët i ka marrë pas muajit të 7-ë./InfoKosova/

Leave a Reply