“Të dua”, Dj Dagz i shpreh dashurinë Einxhel Shkirës në Big Brother VIP

0
128

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz ka dy javë që kanë nisur romancën e tyre në Big Brother VIP Albania.

Nga publiku dyshja po cilësohen si një nga çiftet më reale aty brenda, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Derisa gjatë ditës së djeshme, Einxhel ishte keq për atë që ndodhi në spektakël lidhje me eleminimin dhe rikthimin, e Dagz i qëndroi afër në çdo moment, madje ai i tha që nëse ajo dëshiron mund të dalin të dy.

Teksa ishin në krevat të shtrirë, duke biseduar, Dj Dagz nuk heziton t’i shpreh dashurinë Einxhel Shkirës.

“Të dua”, dëgjohet duke i thënë Dagz moderatores shqiptare.

SHIKO VIDEON:

https://video.gjirafa.com/bigbrotheralb-vip-271623770-491578602399716-7725443488972511249-n-mp4

Leave a Reply