“Si grua e keqe”, Blero dhe Gania përplasen ashpër mes vete 

0
252

Gjatë orëve të vona të natës së kaluar, Blero dhe Gania janë përplasur mes vete.

Teksa ishin duke diskutuar me shumë prej banorëve brenda, në një moment, Blero merr fjalën dhe i drejtohet Ganisë.

Këngëtari i tha Ganiut që duhet të mësohet t’i lërë edhe të tjerët të flasin, dhe të dëgjojë.

Ndiqni videon dhe do të kuptoni më shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here