Shyhretes i shkojnë mysafirë për përhajër të fejesës së Engjëllushes, Engji u shërben (VIDEO)

0
221

Këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu, vajza e Shyhretes është fejuar para disa dite.

Fejsa e saj bëri bujë në media për shkak të interesimit të publikut për detaje rreth fejesës dhe të fejuarit të Engjit.

Duke qenë se kjo u përfol shumë, TikTok-erët e njohur Egzon Sahiti dhe Laurent Krasniqi kanë realizuar një video të lezetshme lidhur me këtë temë.

Njëri nga ta ka vendosur paruke dhe të dy kanë shkuar për t’ia bërë përhajër fejesën e vajzës Shyhretes.

Edhe Engjëllusha Salihu u përfshi në rol ku u shërbey si nuse e re.

Për më shumë shikoni videon më poshtë./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply