U tha se u ndanë, çifti i BBV nisin planet për fëmijë, Beatrix: Vjazë kemi dëshirë

0
70

Aktori Donald Veshaj dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj pas disa javësh debate dhe ftohje mes dyshes, Donaldi i tha këngëtares se është më mirë të vazhdojnë vetëm. Si duket ndarja mes tyre nuk zgjati shumë dhe dyshja në një bisedë të fundit po bëjnë planet për fëmijë. Ka qenë aktorja Arjola Demiri, e cila ka ngacmuar dyshen duke u thotë me shaka se paskeni dhe dyshek e të ruhen se mos del ndonjë djalë.

Beatrixi ka shprehur dëshirën për një vajzë, kurse Donaldi ka qenë i hapur si për djalë ashtu edhe vajzë.

Arjola: E pasken bërë zemra një dyshek apostafat, ruajuni se mund të dalë ndonjë djalë sonte

Beatrix: Vajzë kemi dëshirë, llafi që bie

Donald: Ke vajzë dëshirë?

Beatrix: Po

Donald: Ok, kam një katalog unë aty si bëhet vajza. Ke dhe një si bëhet çuni, çuni është më i thjeshtë , me dy fjali. Kurse goca do i çik punë

Egzona: Receta është më e gjatë.

Leave a Reply