“Shota” vjen në një verzion tjetër nga Bledia Qoti

0
373

Sezona e dasmave është në pikun e saj, teksa projektet muzikore kushtuar një prej momenteve më të bukura në jetë nuk mungojnë, shkruan 04 Online.

Edhe Blediani ka sjellur në një verzion tjetër këngën enjohur “Shota”, e cila po pritet mirë nga ndjekësit e tij të shumtë.

Për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Egzon Bajraliu./04 Online

Leave a Reply