Shoqe e ngushtë me Borën, Olsa Muhameti reagon për largimin e Beatrixës

0
120

Mbrëmjen e djeshme, nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’ u largua Beatrix Ramosaj, e cila u komentua pafund për lidhjen Donald Veshaj.

Për eleminimin e saj reaguan shumë persona, ku ndër të tjerë ishte dhe autorja e emisioni “Përputhen”, Olsa Muhameti.

Kjo e fundit njihet për shoqërinë që ka me moderatoren Bora Zemani, që është edhe ish e dashura e Donaldit.

Nisur nga që shumë prej banorëve dhe vetë Arbana u përlot, Olsa ka ironizuar duke shkruar:

“Kush vdiq mo fol”.

Ndërkohë, të gjithë tashmë janë kuriozë të dinë se si do të vijojë loja e Donaldit në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ me largimin e Trixës.

Leave a Reply