Ronela Hajati shkëlqen në të zeza

0
150

Këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria, Ronela Hajati kishte një sezonë tejet të ngarkuar me mbrëmje muzikore.

Ajo solli disa hite, disa prej të cilave ishin bashkëpunime.

Kënga e saj e fundit erdhi në duet me Skerdin dhe Emra Brah “Kaj kaj”.

Përveç muzikës, artistja afër fansave të saj qëndron edhe me fotografi të shumtë që ndan në rrjetet e saja sociale.

Në imazhet e fundit ajo duket si gjithmonë mjaft tërheqëse./Arbresh.info/

Leave a Reply