Rina Balaj shfaqet atraktive nga Londra

0
103

Këngëtarja e dashur dhe simpatike për publikun e gjerë kosovar dhe atë shqiptar, Rina Balaj vazhdon të mbetët njëra ndër më të komentuarat e estradës.

Gjatë gjithë sezonës së verës, artisja ishte shumë aktive ku solli disa projekte muzikore.

Vlen të përmendet se përveç këngëve solo, ajo solli edhe duetin shumë të pëlqyer në bashkëpunim me reperen Melinda Ademi, “Tornado”.

Përveç Melindës, surprizë tjetër ishte edhe bashkëpunimi me reperin Capital T, duet tjetër ky që nga publiku u pëlqye mjaft shumë.

E kënga e saj e fundit daton para dy muajsh, e që është gjithashtu në bashkëpunim me The Victor, që mban titullin “Ça je”, e që në You Tube numëron plotë 3.1 milionë klikime.

Rina për momentin po shijon disa pushime në Londër, ku nga atje nuk kanë fotografitë për ndejkësit.

Ajo ka ndarë disa momente nga atje, ku shfaqet me një fustan të zi transparent dh një palë çizme ngjyrë pink.

Sa i përket anës personale, ajo akoma vazhdon të komentohet për ish lidhjen me reperin grek Sin Boy.

Ndarja e tyre bëri shumë bujë në media, ndërsa arsyeja e ndarjes mbetet akoma një mister./Arbresh.info/

Leave a Reply