Rina Balaj dhe Elinel publikojnë “Du”

0
228

Dy këngëtarët e estradës, Rina Balaj dhe Elinel kanë bashkur forcat për të sjell një super bashkëpunim.

“Du” mbanë titullin kënga e re e dy këngëtarëve, shkruan 04 Online.

Kënga është shoqëruar me videoklip./04 Online

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here