Publikohet “Dhimbja” e Dafina Zeqirit (VIDEO)

0
629

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga e re e saj mbanë titullin “Dhimbja”, përcjell Klankosova.tv.

Teksti i kësaj kënge është shkruar nga vet Dafina Zeqiri, Gesko dhe Elinel.

Leave a Reply