Paskemi dasmë! Einxhel i propozon Dagzit për martesë dhe ai nuk e mendoi dy herë

0
173

Pasi u shfaq me një tyl që dukej si vello në fotot e fundit e komentuesit kërkonin dasmë, Einxhel duket se do ia plotësojë dëshirën.

Moderatorja ka postuar një status ku tregon se do martohej me dikë që thotë fjalët që ajo do dëshironte dhe Dagz duket se i plotëson kushtet. Prandaj Einxhel ka zgjedhur t’i propozojë vetë e para. “DJ Dagz marry me”, shkruan ajo. Nuk ka vonuar përgjigja e Dagz, i cili i shkruan: “S’jam dhe aq i mirë jo. A këtë “marry me” s’e mendojmë as 2 herë”.

“Tani mund të them që jam grua me fat. P.s: Zemra bëhu gati për Maldive se do të çoj në muaj mjalti”, ia kthen Einxhel.

Leave a Reply