Pasi u nda nga Arbenita, Fero zbulon se si është marrëdhënia e tij me të bijen

0
231

Ndonëse Arbenita dhe Fero janë të ndarë, ish-reperi duket se ka raport shumë të mirë me të bijën.

Fero ka publikuar një video teksa e vogla thotë se do më shumë babin.


“Kë do më shumë Nina?”– pyetet ajo, e cila thotë disa herë babin.

Ish-reperi nga Gjilani, emri i vërtetë i të cilit është Feronit Shabani ka hequr dorë nga muzika për t’iu përkushtuar fesë.

Ai gjithashtu ka ndërruar edhe emrin, duke thënë se nga tani e tutje quhet Khatabb.

Ndërkohë, ky ndryshim i Feros erdhi pak pasi u arrestua për dhunë në familje.

Pas daljes nga paraburgimi ai dhe modelja e Arbenita Ismajli konfirmuan se janë ndarë.

Dyshja ishin bashkë për disa vite dhe janë prindër të një vajze.

Leave a Reply