Pa të brendshme, Beatrix në këtë fustan gati zbulon prapanicën

0
360

Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë emër shumë i komentuar.

Ani pse famën e madhe e mori në Big Brother, ajo edhe pas daljes nga shtëpia u përfol në masë të madhe.

Lidhja e saj brenda në Big Brother me Donald Veshajn bëri bujë të madhe, duke i lënë pasoja këngëtares edhe më pas, shkruan ORAinfo.

Por, duket se me kalimin e muajve ajo e ka marrë ngadalë vetën dhe i është përkushtuar profesionit të saj.

Trixa së fundmi ka ndarë një imazh të saj të bukur, ku shfaqet e veshur me një fustan i cili ishte i hapur në pjesën e shpinës.

Pa riçipeta dhe me fustan të hapur, Beatrix gati zbuloi prapanicën.

Leave a Reply