‘Pa pare janë’, Shkenda Dubova bën kërkesën e papritur!

0
197

Shkenda Dubova është një nga biznesmenet më të suksesshme nga femrat shqiptare.

Ajo u bë e njohur si këngëtare por e la për të vazhduar me pjesën e biznesit në fushën e dobësimit.

Së fundmi ajo ka habitur me kërkesën e papritur ndaj ndjekësve.

‘Qitne aty ka një like dhe koment se pa pare jonë’ ka shkruar ajo krahas fotos së saj duke e shoqëruar me një emotikon duke qeshur./IK

Shiko foton:

Leave a Reply