Olta Gixhari i bën ‘twerk’ në transmetim direkt Ilir Shaqirit, pasohet edhe nga Xhuli

0
520

Juliana Nura ka vendosur që të bëhet pjesë e formatit ‘Dancing With The Stars Albania’, atje ku pas javës së 4-të të konkurrimit, po cilësohet si një nga konkurrentet më të suksesshme.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, ajo së bashku me partnerin e saj, balerinit Dion Gjinika kanë vallëzuar në stilin ‘Cha cha cha’.

Pas performances ajo dhe balerini dëgjuan opinionet e jurisë.

Teksa në një moment ishte aktorja e cila është pjesë e këtij kasti të jurisë, Olta Gixhari u ngrit nga karrigia e saj duke bërë “twerk” para Ilir Shaqirit, për t’ia demonstruar Xhulit vallëzimin.

Ishte edhe Xhuli pastaj që u mundua t’ia përsëris lëvizjet.

Teksa Iliri duket se i injoroi që të dyja, për t’ia kushtuar vëmendjen atyre pas përfundimit të këtyre lëvizjeve.

Leave a Reply