‘OEO’ – Azeti, Zuna e Dhurata Dora lansojnë këngën e re

0
540

Artistët shqiptarë Azet, Zuna e Dhurata Dora kanë bashkuar forcat dhe kanë lansuar projektin e ri muzikor.

‘OEO’, titullohet bashkëpunimi i tyre që është i kompletuar edhe në aspektin vizual, shkruan lajmi.net

Azet, Zuna dhe Bim Bimma janë përkujdesur për tekstin ndërsa Sir Jai për miksimin dhe masterizimin.

Rikujtojmë se krahas projekteve muzikore këngëtaret mbesin të angazhuar edhe me mbrëmje muzikore. 

Leave a Reply