Noizy dhe Era Istrefi publikojn këngën e re me skena provokuese

0
362

Dy artistët e njohur, Noizy dhe Era Istrefi kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor.

“Ama”, titullohet kënga e tyre më e re.

Noizy dhe Era kësaj kënge ia kanë realizuar edhe videoklipin, të cilin mund ta shihni më poshtë.

Shiko videoklipin:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here