Nga Bora Zemani e deri tek Diola me partnerin, ja ku po i kalojnë pushimet personazhet publike

0
79

Kur sezoni veror fillon, personazhet publike nuk presin kohë për të filluar pushimet e tyre të shumëpritura.

Nga destinacionet ekzotike nëpër plazhe të largëta, deri te plazhet vendase, të gjithë janë gati të shijojnë këto ditë të nxehta të verës.

Rike Roçi, e njohur për pjesemarrjen e saj në “Big Brother VIP”, ka vendosur të shkojë në plazhin e Sardinias, Itali, vend që ajo e konsideron si një nga vendet ku ka kaluar fëmijërinë e saj.

Në Instagram, ajo ka postuar disa foto duke shfaqur formën e saj mahnitese në bikini.

Në anën tjetër të spektrit, aktorja Monika Lubonja po e shijon verën në plazhin e Durrësit në Shqipëri, duke zgjedhur të qëndrojë pranë shtëpisë së saj për të kaluar kohë të mirë me familjen dhe miqtë.

Ndërkohë, Diola Dosti dhe partneri i saj, biznesmeni Erolld Belegu, kanë zgjedhur një destinacion të largët për pushimet e tyre – Dubai.

Kjo destinacion eksotik ofron një përzierje të mrekullueshme të plazheve, aventurave dhe luksit, një përvojë e cila pritet të jetë e pamohueshme për ta.

Turqia është destinacioni për Bora Zemanin dhe partnerin e saj, aktorin Donald Veshaj, të cilët po shijojnë kohën së bashku me djalin e moderatores, Arborin.

Ky pushim familjar është një mënyrë e shkëlqyeshme për ta për të kaluar kohë së bashku dhe për të krijuar kujtime të paharrueshme.

Këto pushime të personazheve publike shfaqin një gamë të gjerë të destinacioneve dhe përvojave që mund të gjeni në verën e Shqipërisë dhe jashtë saj.

Çdo zgjedhje reflekton preferencat dhe stilit të individëve, duke krijuar një pasqyrë të  të diversitetit të qëndrueshëm të këtij vendi dhe kulturës së tij pushimore.

Leave a Reply