Nëna e Leartes prezanton motrat, janë veshur të gjitha njësoj dhe shikoni sa shumë ngjajnë

0
18188

Learta Jakupi, reja e këngëtares Shyhrete Behluli është bërë e njohur në rrjet, por jo vetëm.

Ajo ka arritur që ta bëjë të njohur edhe nënën e saj Dritën, e cila është goxha aktive në rrjete sociale.

Kryesisht ajo pëlqen që të sjell receta të ndryshme gatimi, por së fundmi publikoi një foto familjare.

Ajo ka publikuar një foto me motrat e saj ku janë veshur njejtë dhe ngjajnë kaq shumë./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply