Motra e Rina Balaj na tregon se si është kur të bërtet burri në publik

0
169

Rudina quhet motra e këngëtares dhe rep artistes Rina Balaj, e cila së fundi ka folur për diçka mjaftë delikate.

Rudina, në faqen e saj në Tik Tok ka diskutuar për atë se si duken burrat për cilët u bërtasin grave të tyre në publik.

Ajo, ka bërë një deklarim të shkurtër në lidhje me këtë gjë, për të cilen thotë se ndjen neveri.

Kjo është video ku Rudina shprehet haptas ndaj këtij veprimi të disa burrave./kosovarja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here