Modelja shqiptare pozon për 12 revista mode dhe brende botërore vetëm për muajin gusht

0
222

Njëra nga modelet më seksi shqiptare është Oriola Marashi.

Bukuria dhe linjat e saj trupore e bëjnë atë të kërkohet nga shumë revista dhe brende botërore, shkruan lajmi.net.

E modelja për vetëm muajin gusht ka pozuar për 12 revista mode dhe marka veshjesh të njohura në të gjitha botën.

Marciano, Guess, Giorgia Dig janë vetëm disa nga brendet për të cilat ajo ka pozuar.

Ajo, në rrjetin e saj social “Instagram“, ka postuar story ku shprehet e lumtur dhe tregonte se po jetonte ëndrrën e saj.

Leave a Reply