MC Gima i kushton këngë pronarit të “Golden Eagle” Shaqir Palushi (VIDEO)

0
457

Këngëtari i njohur kosovar, Agim Pajaziti i njohur me emrin artistik MC Gima i ka kushtuar këngë biznesmenit shumë të suksesshëm nga Suhareka.

“Dritë e bëmirësisë” mbanë titullin kënga e re e Mc Gimës kushtuar Shaqir Palushit, pronarit të gjigandit “Golden Eagle”.

Për tekstin dhe muzikën është kujdesur Avni Qahili, ndonëse kënga është publikuar pa videoklip.

“Kjo këngë është e dedikuar për pronarin e “Golden Eagle” Shaqir Palushi dhe të gjithë atyre që gjithmon më ndihmuan, s’më harruan gjatë gjithë jetës sime”, ka thënë Mc Gima./04 Online

Leave a Reply