Massimiliano Varrese konfirmon ftesën: Ja kur do të vij në Shqipëri

0
147

Artisti italian Massimilano Varresse ka konfirmuar se ka marrë një ftesë nga produksioni i Big Brother Vip Albania që të këndojë këngët e tij.

Me anë të një Story në Instagram, ai ka sqaruar se do të vinte për të kënduar, dhe jo për një përballje me Heidin, të cilës nuk i përmend as emrin.

Ai shton se do të vijë në Shqipëri pas datës 30 maj për të kënduar muzikën e tij, pasi ka mësuar se ka shumë fansa në vendin tonë.

Leave a Reply