Lumbardhi do të xhelozoj, Kaderi publikon video atraktive duke vallëzuar

0
215

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj u njohën brenda Big Brother Vip Kosova.

Ata filluan lidhjen brenda asaj shtëpie ndërsa po e vazhdojnë edhe jashtë duke u shfaqur gjithmonë të lumtur krah njëri tjetrit.

Së fundmi Kaderi ka publikuar një video ku shihet e rregulluar deri në detaje.

Derisa vallëzon dhe bën lëvizje atrkative duket mjaft provokuese./InfoKosova/

Shiko videon:

Leave a Reply