Luizi i kthehet Bardhit pas deklaratave që Sara bëri për Kiarën

0
202

Sara Gjordeni bëri një deklaratë të fortë për Kiarën së fundmi, ku tha se, “Kiara ka 13 ish-partnerë”, ndërsa ajo 3.

Për këtë deklaratë të Sarës, erdhi një reagim sqarues nga Bardhi, i cili u shpreh se llogaritë e partneres së tij janë vjedhur dhe çdo koment i bërë nuk është prej saj— pavarësisht se Sara është parë duke publikuar foto të saj.

Lidhur me deklaratën e Bardhit duket se Luizi ka zgjedhur të mos qëndrojë i heshtur duke i bërë “unfollow” në “Instagram” Bardhit.

Shiko foton:

Leave a Reply