Luana Vjollca pren balluket, dhe nuk kishte si të dukej më bukur

0
204

Moderatorja e njohur Luana Vjollca vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Ani pse nuk ka shumë që ka përfunduar sezoni i parë i “Love Island Albania”, Luana nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ajo në Instastoryt e saj të shumta, një ditë ka pyetur fansat se a ju ka marrë malli për “Zemër Luana2”, duke lënë të kuptohet se shumë shpejt ajo do t’i rikthehet ekranit.

Gjithsesi gjatë javës ajo ishte për dia pushime në Gjermani, dhe me tu kthyer në Shqipëri ajo ka ndryshuar pamje.

Luana ka prerë balluket dhe fansat e saj e pëlqyen dukjen e re të moderatores./Arbresh.info/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here