Lansohet ‘Habibi’ nga Capital T,  Anxhela Peristeri dhe Mandi (VIDEO)

0
891

Artistët shqiptarë Capital T,  Anxhela Peristeri dhe Mandi sot kanë lansuar bashkëpunimin e ri muzikor.

“Habibi” titullohet projekti i këngëtarëve ku ia kanë bashkëngjitur edhe videoklipin.

Për video u përkujdes produksioni Max ndërsa teksti u shkrua nga Anxhela dhe Capo.

Klipi ka ritme verore dhe artistët janë paraqitur mjaft atraktiv./Lajmi

Leave a Reply