‘Kujdeseni për b… e mia’, Sara reagon ashpër për thashethemet, përmend Kiarën dhe Luizin

0
158

Sara Gjordeni ka reaguar ashpër me disa postime në llogarinë e saj të Instagramit.

Ish banorja e “Big Brother VIP” ka dashur të sqarojë njëherë e mirë aludimet në rrjet.

Ajo u ndal edhe tek thashethemet për ish të dashurit e saj, ku shpesh është përfolur se ka pasur lidhje me personazhe të ndryshëm.

Sara theksoi se me personazhin e vetëm nga të përfolurit ka qenë Endriku, ndërsa Silvi gënjeu.

Ajo kërkoi edhe që lidhja e saj me Bardhin të mos krahasohet me lidhjen e Luizit dhe Kiarës.

'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,
'Kujdeseni për brekët e mia', Sara reagon ashpër,

Leave a Reply