Ish banorja e BBVK shfaqet nën shoqërinë e këtyre personave në Dubai

0
218

Modelja e njohur Gresa Hoti është mjaftë aktive në mediat sociale.

Ajo për pushime aktualisht gjendët në Dubai.

Andaj modelja nuk është vetëm, shfaqet nën shoqërinë e prindërve të saj.

Ajo ka publikuar një foto teksa shihet duke darkuar me prindërit e saj, dhe ishe shprehur “Ju dua, shpirtat e mi”./Kosovarja/

Shiko foton:

Leave a Reply