Gruaja martohet me kukullën prej lecke, ngel ‘shtatzënë’ më të dhe tani e akuzon për tradhti

0
304

Një grua që u martua me një kukull prej lecke ka zbuluar se ai ka ‘mashtruar’ – ndërsa dyshja do të festojnë përvjetorin e parë të martesës.

Meirivone Rocha Moraes, 37 vjeç, nga Brazili, u bë kryefjalë në fillim të këtij viti pasi zbuloi se kishte takuar ‘dashurinë e jetës së saj’ – një kukull prej lecke të quajtur Marcelo.

Që atëherë ajo ka pranuar se marrëdhënia e tyre është ‘varur nga një fije peri’ pasi pretendoi se ai e kishte ‘tradhtuar’ atë.

Në kthesën e fundit në këtë përrallë shumë të çuditshme, ajo ka pohuar se ai shkoi në një motel me një grua tjetër dhe madje thotë se ajo gjeti mesazhe në telefonin e tij.

Pas një romance të stuhishme, ajo pretendoi se kishte mbetur ‘shtatzënë’ dhe duke qenë se nuk donte ta bënte fëmijën jashtë martese, dyshja vendosën të lidheshin në një ceremoni ku morën pjesë 250 persona.

Shiko Fotot:

Leave a Reply