Frizeri më i mirë në shehër, “Sammy” që i qeth Vip-at

0
744

Pa dyshim që paraqitja e jashtme luan rol tek secili person. Por “qershia mbi tortë” e çdo look-u janë flokët.

Ka disa persona që kur nuk iu pëlqejnë flokët nuk pëlqejnë fare mënyra sesi duken.

E për një paraqitje mahnitëse ekziston një emër ku iu bën të ndiheni vetvetja dhe më shumë ‘class’.

Amiri dhe Samiri janë dy emra të cilët janë me këtë profesion që 15 vite kanë bërë për vete shumë klient, edhe nga ata më të njohurit.

Se dyshes duhet t’ia besosh punën dëshmon më së miri fakti që Mc Kresha, Lyrical Son, Geasy, Afrim Muqiqi etj janë klient të rregullt të tij./Indeksonline/

Leave a Reply