Festoi ditëlindjen – Megi Pojani nuk përmbahet me fotot provokuese, zbulon pjesët intime

0
412

Moderatorja e njohur, Megi Pojani vazhdon të jetë tepër aktive në rrjetin social “Instagram”, ku shpesh ndan me ndjekësit momente nga përditshmëria e saj.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe nuk munguan dhe urimet nga miqtë e saj.

Një foto e cila tërhoqi vëmendje, ishte një ripostim i bërë nga moderatorja, ku një ndër miket e saj e kishte uruar me një foto, ku Megi ka ngritur njërën këmbë dhe tek të pasmet ka vendosur një figurë për t’i mbuluar./xl-lifestyle

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here