Ermali dhe Fifi publikojnë “Trëndafil blu”

0
215

Fifi dhe Ermal Fejzullahu kanë publikuar baladën e tyre të re.

“Trendafil blu” quhet kënga që ka bashkuar dyshen në bashkëpunim për herë të dytë.

Muzikëne këngës e kanë bërë Marsel Gunga, Saia dhe Fifi.

Për tekstin është përkujdesur po ashtu Fifi.

Kënga është prodhuar nga Gravity Music, me videoklip të Onimas.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën bashkë me videoklip.

Leave a Reply