Ermal Fejzullahu dhe Liri publikojnë “Loqka”

0
76

Dy këngëtarët, Liri dhe Ermal Fejzullahu kanë bashkuar forcat për të publikuar një super projekt muzikor.

“Loqka”, mbanë titullin kënga e re e dy këngëtarëve, shkruan 04 Online.

Kënga është shoqëruar me videoklip./04 Online

Leave a Reply