Ende pa u bërë 24 orë, ish menaxheri i’a bllokon këngën Taynes, kjo është arsyeja

0
640

Reperja, Tayna dje shënoi rikthiminme “Si ai”, pas disa muajsh të tërë pauze nga daljet publike dhe lançimi i këngëve të reja.

Kënga filloi të marr hov duke u klikuar furishëm nga fansat e shumtë të Taynës – qindëra mijëra klikime në pak orë prej publikimit..

Por, siç duket ajo sërish po has në probleme me ish menaxherin e saj prej kohësh, Rinor Hykollin.

Ky i fundit ka bllokuar video klipin e saj akoma pa u bërë 24 orë nga publikimi, duke i marrë mbi vete të drejtat autoriale në kanalin zyrtar të reperes.

Leave a Reply