Ende pa lindur vajza, Kiara kombinon veshjet e bebit me të Luizit

0
217

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata për një muaj do të bëhn prindër të një vajze.

Mbrëmë në InstaStory ajo ka publikuar një foto të një kostumi që i ka kombinuar me të Luizit.

‘Edhe për baby Ejllin kostumi si babi’ ka shkruar ajo krahas fotos së kostumit./IK/

Shiko foton:

Leave a Reply