Einxhel për Donaldin: Pse kaq burracak je?

0
91

Moderatores Einxhel Shkira nuk i ka dale ende inati me aktorin Donald Veshaj, nga nominimi i të martës në Big Brother Vip. Gjatë një bisede me banorët, ajo tha se Donaldi është një burracak, duke theksuar se e ndërroi disa herë arsyen se përse nuk shpëtoi Dj Dagzin po Dritan Bramën.

Pjesë nga biseda:

Arbri: Unë mendoj se njëri nga ata do të dalë se do bëjë gabime.

Einxhel: S’ka gjë, e bëri i pari njëri.

Monika: Nuk mendon që kanë bërë gabime.

Arbri: Dhe dje ndodhi gabimi i zinxhirit.

Einxhel: Ai ishte hipokrizi këtu e në qiell. Të kesh thënë dy ditë më parë, Dagzin nuk e nominoj se e dua këtu, me Dagzin jam shumë okej dhe kur të bie zinxhiri, shpëton Tanin dhe pastaj të thuash dy variante, i pari është “unë thashë emrin e Tanit se më erdhi keq, sa kishte dalë nga nominimi” dhe variant i dytë ishte “nuk mund ta thoja Dagzin se e dija që do shpëtonte Einxhelin”. Pse kaq burracak je? Ti po penalizon dikë se do thotë një emër tjetër. A ka gjë më të shëmtuar? Ty po të pret barku për Tanin që nuk ke as 2 javë që e njeh?

Leave a Reply