E tepron Mimoza, vë në pah gjoksin me fustanin super të hapur pa jelek

0
334

Këngëtarja e njohur, Mimoza Mustafa, është në qendër të vëmendjes së mediave, por jo vetëm për shkak të projektit të saj të ri muzikor.

Në këtë kohë, ajo ka vendosur të bëjë një deklaratë mjaft të fuqishme në skenën e modës.

Në një ngjarje të fundit, Mimoza ka shfaqur një fustan tërheqës të hapur në dekolte, pa jelek.

Kjo pamje e saj ka bërë që të gjithë të flasin për paraqitjen e saj të guximshme dhe tërheqëse.

Por, pavarësisht stilin e saj të shkëlqyer, Mimoza ka disa lajme të mahnitshme për fansat e saj.

Ajo ka bërë një bashkëpunim të veçantë me këngëtarin Egzon Pirecin për projektin e tyre të ri muzikor, i cili titullohet “A po kthehem”. 

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here