Diola Dosti dhe i dashuri biznesmen Erolld Belegu, shijojnë pushimet luksoze në Spanjë

0
173

Diola Dosti dhe Erolld Belegu janë një nga ciftet më të përfolura të momentit.

Ata e bënë lidhjen e tyre publike para disa jave ndërsa së fundmi Erolli ka zbuluar se ata janë takuar në koncertin e Vesa Lumes.

Diola dhe Erolldi kanë zgjedhur që të shkojnë në pushime në Barcelonë Spanjë derisa nuk kanë munguar as postimet nga atje.

Edhe Diola edhe Erolldi janë mjaft aktiv në rrjete sociale duke sjellur momente nga përditshmëria e tyre./InfoKosova/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

Leave a Reply