“Dil jashtë…”/ Situatë e tensionuar mes Bleros dhe Bucit, banorët kapen keq pas nominimeve

0
205

Situatë e tensionuar ka mbretëruar mbrëmë në fund të spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

Protagonistë kësaj radhe ishin, Blero dhe Buci, derisa ky i fundit e ka shfrytëzuar situatën e nominimeve, ku Blero nuk e kishte shpëtuar Edonën.

Kjo situatë e acaroi Bleron pafund, i cili shpërtheu duke i thënë Bucit shprehje jo korrekte.

Leave a Reply