Buci dhe Verona shkojnë në pushime, sjellin foton më të ëmbël në krahët e njëri tjetrit

0
314

Buci dhe Verona janë një nga ciftet më të komentuara së fundmi.

Ish banori i BBVK dhe partnerja e tij vazhdojnë të jenë aktiv në rrjete sociale.

Së fundmi përmes disa postimeve ata kanë treguar se ndodhen në pushime bashkë.

Ata publikuan një foto të ëmbël në krahët e njëri tjetrit./InfoKosova/

Shiko foton:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here