Befasuese, Meriton & Ilnisa shkëpusin të gjitha marrdhëniet me Romeon & Heidin

0
90

Duket se çdo gjë paska qenë në kuadër të lojës sepse miqësia dhe pajtimi mes Meritonit dhe Romeos është krisur totalisht ku kta të fundit nuk e ndjekin më njëri tjetrin në Instagram.

NOAPas Meritonit ka ardhur dhe reagimi i Ilnisës e cila ka hequr Heidin dhe anasjelltas.

Duket se disa gjëra kanë mbetur brenda shtëpisë ku edhe me mbarimin e lojës,lojtarët kanë zgjedhur ti lënë gjërat ashtu.

Shiko foton:

Leave a Reply