Befason Beatrix, guxon dhe e publikon veten në këtë gjendje

0
177

Beatrix Ramosaj, këngëtarja e njohur, vazhdimisht na mahnit me postime të saj në rrjetet sociale, duke na ofruar pamje të mrekullueshme, si zakonisht.

Por kësaj radhe, ajo ka guxuar të shfaqet në përputhje me natyrën e saj, pa grim dhe pa filtrat e zakonshëm.

Në një Instastory të fundit, Beatrix ka postuar një video ku shfaqet krejt natyrale, duke treguar një pamje të bukur dhe autentike.

Ndërkohë, ajo qëndron në Florida, por nuk ka bërë asnjë njoftim për ndonjë projekt të ri muzikor.

Për momentin, ajo po shijon kohën dhe duket se po përdor këtë kohë për të qenë vetja e saj më autentike në rrjetet sociale.

Shiko foton:

Leave a Reply