BBV tregoi Eglën e izoluar, por Ledjona nxjerr zbuluar produksionin

0
213

Videoja e publikuar dje nga faqja zyrtare e “Big Brother Vip”, ku shihej Egla e izoluar, bëri bujë në rrjet.

Ndërkohë Ledjona e ftuar në “Fan Club” u shpreh se e kishte takuar Eglën kur sapo doli jashtë shtëpisë dhe shtoi se ajo ndihej e lumtur që kishte dalë nga BBV dhe më në fund po shihte njerëz.

Pra, Ledjona na lë kuptojmë se Egla ka dalë jashtë shtëpisë e më pas është kthyer sërish brenda, por në një tjetër ambient të izoluar larg banorëve.

Kurse produksioni ka lënë të mendohet se ajo ka qëndruar aty që prej momentit që u lexua zarfi dhe nuk ka dalë kurrë jashtë.

Leave a Reply