Bardhi dhe Alketa publikojnë bashkëpunimin e tyre të titulluar “Mi amor”

0
385

Bardhi, është njëri nga artistët shqiptarë, që realizon projekte muzikore të shumta.

Së fundi ai ka sjellur një tjetër projekt të ri muzikor, dhe është një bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Ai ka ardhur sërish me një bashkëpunim me Alketën.

Projekti i tyre muzikor titullohet “Mi amor”.

Kënga është realizuar nga “SBS Entertainment”, dhe është tejet ritmike.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i tyre i tretë.

Leave a Reply