“Bala dhe katunar”, Butrint Imeri shpërthen ndaj fansave që u rrahën në koncertin e tij

0
243

Artistët shqiptarë këtë periudhë janë të angazhuar me mbrëmje muzikore dhe koncerte.

E mbrëmë në koncertin e këngëtarit, Butrint Imeri, ka ndodhur një incident i vogël, ku ai u revoltua mjaft shumë, shkruan lajmi.net

Gjersa ai ishte duke performuar  këngët e tij, disa persona filluan të rriheshin në mes vete, ku Butrinti i quajti ata “katunarë e bala”.

https://streamja.com/embed/qLj90

Video është bërë virale në rrjete sociale dhe po komentohet mjaft shumë. 

Leave a Reply