Babë e bir (Gjiko & Zëri) publikojnë bashkëpunimin e parë “Baby shark’

0
137

Reperi Gjiko ka publikuar këngën me të re në bashkëpunim me djalin e tij Zërin.

Projekti muzikorë është titulluar ‘Baby shark’ dhe është kompletuar edhe me videoklip.

Tekstin e kësaj këngë e ka shkruar vetë Gjiko dhe për vetëm pak orë ka marr mbi 200 mijë shikime në YouTube.

Ky projekt muzikorë i artistit pa dyshim që do të korrë një sukses të jashtëzakonshëm./Lajmi

Shiko videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here